  • Eaton PDU3MV6L2120LV - PDU3MV6L2120LV
Write a Review
Write a Review
Eaton
SKU:
PDU3MV6L2120LV
Manufacturer Part Number
PDU3MV6L2120LV
Product Model
PDU3MV6L2120LV
Receptacle Detail
42 x NEMA 5-15/20R
Power Description
Input Voltage
230 V AC
Output Voltage
120 V AC
Power Rating (Watt)
5700 W
Height
70"
Width
1.9"
Depth
2.2"